
Смарт-приставка Медіаплеєр Tanix TX3 mini 2/16 Гб (Amlogic s905W2, AV1)
1 090 ₴
- Готово до відправки
- Код: Tanix TX3 mini
+380 (95) 810-37-03
Старший Менеджер Людмила- +380 (50) 390-31-20Менеджер Андрій
- +380 (96) 093-32-74Менеджер Андрей
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пропонуємо оновлену модель відомого бренда Tanix — TX3 mini з 2 ГБ оперативної пам'яті та 16 ГБ внутрішньої + Android 14 . Потужності приставки досить для перегляду ТВ, фільмів та іншого медіаконтенту, включно з Full HD
TX3 Mini Plus являє собою бюджетний медіаплеєр, призначений для відтворення мультимедіа контенту високої якості. Застосування нового процесора дає змогу йому декодувати відео з кодеком AV1 з роздільною здатністю до 4K за 60 кадрів за секунду та HDR 10+.
Процесор TX3 Mini отримала новий процесор лінійки Amlogic S905, а саме: Amlogic S905W2 Quad Core, ARM® CortexTM-A35
Внутрішня пам'ять TX3 Mini plus tv box має 2 Гб оперативної та 16 Гб вбудованої пам'яті,
Операційна система Приставка працює на Android 11.0.
Сеть TX3 mini plus amlogic s905w2 має дводіапазонний wi-fi 2,4/5 Ghz, и LAN 100Mbit/s. Також є Bluetooth-під'єднання до ТВ.
Під'єднання до ТВ. TX3 Mini tv box під'єднується до телевізорів за допомогою кабелю HDMI, що йде в комплекті з приставкою. (Якщо у Вас старий телевізор, можна під'єднатися за допомогою шнура «тюльпані». У комплекті він не постачається, купується додатково
Інтерфейси Приставка обладнана такими портами: два високошвидкісні порти USB, HDMI-вихід, LAN порт, AV-вихід, SPDIF-вихід, слот для читання карт пам'яті microSD
Комплектація
ТВ – приставка TX3 mini
Блок живлення
HDMI кабель
Пульт керування
Інструкція (англ.)
Гарантійний талон
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Tanix |
| Тип | Смарт приставка |
| Портативний | Ні |
| Інтерфейси | Wi-Fi, USB, Ethernet, Bluetooth, DLNA |
| Максимальна роздільна здатність відео | 4K |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Вага | 0.19 кг |
| Автономне живлення | Немає |
| Тип живлення | USB-порт комп'ютера, USB-порт телевізора |
| Входи і виходи | Вихід на сабвуфер, HDMI 2.1 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вбудована пам'ять | 16Гб |
| Додаткові характеристики | |
| Операційна система | Android/Windows |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Оперативна пам'ять | 2Гб |
| Комплектация | |
| Автомобільний адаптер | Ні |
| Мережевий адаптер | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090 ₴







