
Телевизор Samsung 50 дюйма Smart TV Android 13 WiFi LED Смарт ТВ ,безрамковий
13 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: 50 /S00
+380 (95) 810-37-03
Старший Менеджер Людмила- +380 (50) 390-31-20Менеджер Андрей
- +380 (96) 093-32-74Менеджер Андрей
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Цей телевізор працює на Android 13, а це означає, що немає хитромудрих пунктів меню, оскільки інтерфейс розроблявся під звичайного користувача. Завдяки можливості підключення до мережі Internet за допомогою вбудованого WIFI у вас відпаде необхідність тягнути окремий кабель, і ви зможете переглядати різні веб-сторінки та спілкуватися в соціальних мережах зі своїми рідними та близькими, а також мати доступ до онлайн кінотеатрів!

Точно налаштований колір для реалістичного, як в житті, зображення PurColor
PurColor створює враження під час перегляду фільмів, наче ви самі знаходитесь там. Це дозволяє телевізору відобразити величезну гаму кольорів для оптимальної якості зображення і захоплюючого враження від перегляду.

Плавний рух для чіткого зображення Motion Xcelerator
Завдяки технології Motion Xcelerator, яка автоматично оцінює контент і балансує кадри, ти зможеш насолодитися плавної грою без без мерехтіння і розмиття.

Побачте темряву та світло кожної сцени HDR
Високий дінамічний діапазон (HDR) збільшує шкалу освітленості вашого телевізора, так що ви можете насолоджуватись величезним спектром кольорів та всіма візуальними деталями навіть у найтемніших сценах.

BLUEТOOTH Підключайте та користуйтеся бездротовими пристроями з максимальною зручністю. Улюблена Bluetooth-гарнітура, звичний ігровий геймпад, колонка, блютуз навушники - все це і багато іншого буде миттєво з'єднуватися і стабільно працювати навіть на великій відстані від телевізора.
ПІДКЛЮЧЕННЯ Завдяки можливості підключення до мережі Internet за допомогою вбудованого WIFI у вас відпаде необхідність тягнути окремий кабель, і ви зможете переглядати різні веб-сторінки та спілкуватися в соціальних мережах зі своїми рідними та близькими, а також мати доступ до онлайн кінотеатрів!
Завдяки Smart TV ви можете з комфортом дивитись улюблені фільми. Play Market дозволяє завантажувати та оновлювати будь-які додатки (Youtube, Netflix, соц. мережі, месенджери, ігри та ін) абсолютно безкоштовно! Smart платформа цього телевізора робить перегляд інтелектуальнішим, але при цьому більш простим. 8 Гб пам'яті з головою вистачає для виконання різноманітних завдань. Функції Smart працюють стабільно без зависання. Вибирайте, підключайтеся та насолоджуйтесь
Вбудований тюнер DVB-T2 дозволить проводити вільні вечори від роботи за переглядом каналів цифрового телемовлення. На комунікаційній панелі знаходяться всі необхідні сучасні слоти та роз'єми. Підключіть USB-накопичувач або зовнішній жорсткий диск та насолоджуйтесь практично будь-яким контентом на телевізорі. Дивіться відео та переглядайте фотографії на великому екрані з більшою роздільною здатністю.
Голосове керування Пошук контенту в мережі та керування функціями телевізора за допомогою голосу – що може бути простіше та зручніше?
Бажаємо всім — усім найяскравіших емоцій і якісних покупок. З повагою від команди інтернет-магазині Smart-tech.in.ua
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Китай |
| Тип телевизора | LED |
| Диагональ экрана | 50 дюйм |
| Формат экрана | 16:9 |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Поддержка Smart TV | Да |
| Поддержка HDTV | Да |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Изогнутый экран | Нет |
| Тип покрытия экрана | Глянцевый |
| Потребляемая мощность | 60 Вт |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Операционная система | Android |
| Изображение | |
| Тип матрицы | TFT IPS |
| Яркость | 500 cd/m² |
| Частота экрана | 60 Гц |
| Угол обзора | 178 град. |
| Поддержка 3D | Нет |
| Конвертация 2D в 3D | Нет |
| Прием сигнала | |
| Поддержка телевизионных стандартов | SECAM, NTSC |
| Поддержка стандартов | DVB-T2, DVB-C |
| Звук | |
| Суммарная мощность звука | 20 Вт |
| Количество динамиков | 2 |
| Стереозвучание | Да |
| Объемное звучание | Да |
| Интерфейсы | |
| Вход/Выход | SCART, VGA |
| Количество разъемов HDMI | 2 |
| Количество разъемов USB | 1 |
| Беспроводные возможности | Wi-Fi, Bluetooth |
| Функции | |
| Таймер сна | Да |
| Защита от детей | Да |
| Размеры | |
| Ширина | 112 мм |
| Высота | 63 мм |
| Глубина | 6 мм |
| Вес | 13 кг |
Информация для заказа
- Цена: 13 300 ₴




