Топ продаж
-10%

Телевизор Samsung 42диагональ WI-Fi,Smart Bluetooth самсунг
8 000 ₴
7 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: 4202
+380 (95) 810-37-03
Старший Менеджер Людмила- +380 (50) 390-31-20Менеджер Андрей
- +380 (96) 093-32-74Менеджер Андрей
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Телевізор 42 діагональ ,Android 15, WI-Fi,Smart
Телевізор на базі операційної системи Android 15 оптимізує відтворення кольору за допомогою технології покращувача природних кольорів, що виводить ваш перегляд на новий рівень. Ця технологія може розрізняти найменші коливання вхідного сигналу та компенсувати їх, щоб кінцева картинка виглядала цілісною та реалістичною. Що б ви не дивилися — серіали, документальні чи художні фільми — ви побачите лише справжні кольори.

Висока контрастність Панель високої контрастності забезпечує настільки реалістичну глибину зображення, її можна побачити, а й майже торкнутися. Білий колір виглядає яскравішим, чорний - глибшим і темнішим, а решта кольорів - насиченими, живими. Телевізор може дозволити вам насолодитися деталями тіней і живими, реалістичними кольорами вашого улюбленого відеоконтенту.

Точно налаштований колір для реалістичного, як у житті, зображення PurColor створює таке враження під час перегляду фільмів, начебто ви самі там знаходитесь. Це дозволяє телевізору висловити величезну колірну гаму для оптимальної якості зображення і захоплююче враження від перегляду.
Плавний рух для чіткого зображення Завдяки технології Motion Xcelerator, яка автоматично оцінює контент і балансує кадри, ти зможеш насолодитися плавною грою без розмитий і тремтіння в картинці.
Побачте темряву та світло у кожній сцені високий динамічний діапазон (HDR) збільшує шкалу освітленості вашого телевізора, так що ви можете насолоджуватися величезним спектром кольорів та всіма візуальними деталями навіть у найтемніших сценах.
Чотириядерний процесор Джерело реалістичності зображення Чотири швидкі і точні процесори усувають шум і створюють яскравіші кольори і контраст. Зображення з низькою роздільною здатністю оновлюються та відтворюються з більшою чіткістю та яскравістю.

BLUEТOOTH Підключайте та користуйтеся бездротовими пристроями з максимальною зручністю. Улюблена Bluetooth-гарнітура, звичний ігровий геймпад, колонка, блютуз навушники - все це і багато іншого буде миттєво з'єднуватися і стабільно працювати навіть на великій відстані від телевізора.
ПІДКЛЮЧЕННЯ Завдяки можливості підключення до мережі Internet за допомогою вбудованого WI-FI у вас відпаде необхідність тягнути окремий кабель, і ви зможете переглядати різні веб-сторінки та спілкуватися в соціальних мережах зі своїми рідними та близькими, а також мати доступ до онлайн кінотеатрів!
USB-підключення дозволяє дивитися улюблені фільми або фото та слухати музику. Просто підключіть USB-накопичувач до телевізора. Один простий рух – і різноманітність контенту до ваших послуг.
Підключення через HDMI Телевізори підтримують ряд підключень через HDMI, що дозволить вам створити вдома справжній центр мультимедійних розваг. Необхідно лише підключити джерело HDMI — комп'ютер, DVD-програвач, ігрову приставку — до телевізора та різноманітний контент з різних пристроїв до ваших послуг.
Завдяки Smart TV ви можете з комфортом дивитись улюблені фільми. Play Market дозволяє завантажувати та оновлювати будь-які додатки (Youtube, Netflix, соц. мережі, месенджери, ігри та ін) абсолютно безкоштовно! Smart платформа цього телевізора робить перегляд інтелектуальнішим, але при цьому більш простим. 8 Гб пам'яті з головою вистачає для виконання різноманітних завдань. Функції Smart працюють стабільно без зависання. Вибирайте, підключайтеся та насолоджуйтесь
Вбудований тюнер DVB-T2 дозволить проводити вільні вечори від роботи за переглядом каналів цифрового телемовлення. На комунікаційній панелі знаходяться всі необхідні сучасні слоти та роз'єми. Підключіть USB-накопичувач або зовнішній жорсткий диск та насолоджуйтесь практично будь-яким контентом на телевізорі. Дивіться відео та переглядайте фотографії на великому екрані з більшою роздільною здатністю.
Сучасна комплексна система просторового звуку, яка вилучає та поміщає звукову інформацію для створення ефекту присутності за допомогою вбудованих динаміків телевізора.

Бажаємо всім найяскравіших емоцій і якісних покупок. З повагою від команди інтернет-магазину Smart-tech.in.ua
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Китай |
| Тип телевизора | LED |
| Диагональ экрана | 42 дюйм |
| Формат экрана | 16:9 |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Поддержка Smart TV | Да |
| HD-формат | 1080р |
| Поддержка HDTV | Да |
| Наличие LED-подсветки | Нет |
| Потребляемая мощность | 60 Вт |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Операционная система | Android |
| Изображение | |
| Тип матрицы | TFT IPS |
| Яркость | 500 cd/m² |
| Время отклика | 8 мс |
| Частота экрана | 60 Гц |
| Угол обзора | 178 град. |
| Прием сигнала | |
| Поддержка телевизионных стандартов | SECAM |
| Поддержка стандартов | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | |
| Суммарная мощность звука | 20 Вт |
| Количество динамиков | 2 |
| Встроенный сабвуфер | Да |
| Объемное звучание | Да |
| Интерфейсы | |
| Количество разъемов SCART | 1 |
| Количество разъемов HDMI | 1 |
| Количество разъемов DVI | 1 |
| Количество разъемов USB | 2 |
| Поддерживаемые форматы флэш-карт | Compact Flash |
| Беспроводные возможности | Wi-Fi, Bluetooth |
| Функции | |
| Поддерживаемые форматы | MPEG4, DivX, Picture CD |
| Таймер сна | Да |
| Защита от детей | Да |
| Язык меню | Русский, Английский, Немецкий, Испанский, Китайский, Украинский |
| Размеры | |
| Ширина | 894 мм |
| Высота | 504 мм |
| Глубина | 45 мм |
| Вес | 7 кг |
Информация для заказа
- Цена: 7 200 ₴







