Топ продажПодарок
-13%

Телевізор 32 дюйма Samsung,Smart TV, Full HD, WiFi Вбудований тюнер DVB-T2
6 300 ₴
5 500 ₴
- Готово к отправке
- Код: 3202
+380 (95) 810-37-03
Старший Менеджер Людмила- +380 (50) 390-31-20Менеджер Андрей
- +380 (96) 093-32-74Менеджер Андрей
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 1 500 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Телевізор 32 дюйма Samsung,Smart TV, Full HD, WiFi Вбудований тюнер DVB-T2»
Телевізор 32 дюйма, Android 14.0 - SmartTV
Завдяки зрозумілому інтерфейсу Android TV ви зможете легко переглядати понад 400 000 фільмів і передач, а також відтворювати фотографії, відео та музику з вашого смарт-пристрою на екрані.
Насолоджуйтесь дозвіллям у себе вдома, поринаючи у перегляд улюблених фільмів на яскравому екрані телевізора . Тепер кожна захоплююча сцена відкриється дивовижним багатством деталей. Кіно-новинки, випуски ТВ-шоу, ігри та музика – ви отримаєте максимум емоцій від мультимедійного контенту. І все це з розумними функціями від Android 15
Технологія PurColor Візуальне сприйняття зображення на екрані, ціна якого дуже приваблива, значно покращується завдяки технології PurColor. Вона надає соковитості кожного відтінку кольору, розширюючи колірну гаму і збільшуючи загальну насиченість.

Чарівна функція Contrast Enhancer Посилення контрастності зображення за допомогою функції Contrast Enhancer можна порівняти з чарівною паличкою. Ця технологія перетворює звичайну і навіть тьмяну картинку на яскраве та деталізоване зображення, збільшує об'ємність сцени та значно покращує візуальне сприйняття.

Чотириядерний процесор Джерело реалістичності зображення Чотири швидкі і точні процесори усувають шум і створюють яскравіші кольори і контраст. Зображення з низькою роздільною здатністю оновлюються та відтворюються з більшою чіткістю та яскравістю.

BLUEТOOTH Підключайте та користуйтеся бездротовими пристроями з максимальною зручністю. Улюблена Bluetooth-гарнітура, звичний ігровий геймпад, колонка, блютуз навушники - все це і багато іншого буде миттєво з'єднуватися і стабільно працювати навіть на великій відстані від телевізора.
ПІДКЛЮЧЕННЯ Завдяки можливості підключення до мережі Internet за допомогою вбудованого WIFI у вас відпаде необхідність тягнути окремий кабель, і ви зможете переглядати різні веб-сторінки та спілкуватися в соціальних мережах зі своїми рідними та близькими, а також мати доступ до онлайн кінотеатрів!
Завдяки Smart TV ви можете з комфортом дивитись улюблені фільми. Play Market дозволяє завантажувати та оновлювати будь-які додатки (Youtube, Netflix, соц. мережі, месенджери, ігри та ін) абсолютно безкоштовно! Smart платформа цього телевізора робить перегляд інтелектуальнішим, але при цьому більш простим. 8 Гб пам'яті з головою вистачає для виконання різноманітних завдань. Функції Smart працюють стабільно без зависання. Вибирайте, підключайтеся та насолоджуйтесь
Вбудований тюнер DVB-T2 дозволить проводити вільні вечори від роботи за переглядом каналів цифрового телемовлення. На комунікаційній панелі знаходяться всі необхідні сучасні слоти та роз'єми. Підключіть USB-накопичувач або зовнішній жорсткий диск та насолоджуйтесь практично будь-яким контентом на телевізорі. Дивіться відео та переглядайте фотографії на великому екрані з більшою роздільною здатністю.
Лаконічна краса Телевізор укладено в тонку, практично непомітну рамку, яка підкреслює елегантність стилю і не відволікає від головного - яскравої картинки на екрані. Ти легко зможеш знайти найкраще місце для телевізора, адже маєш можливість встановити його на витончену підставку або закріпити на стіні за допомогою кріплень VESA (продаються окремо).
Бажаємо всім — усім найяскравіших емоцій і якісних покупок. З повагою від команди інтернет-магазині Smart-tech.in.ua
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип телевизора | LED |
| Диагональ экрана | 32 дюйм |
| Формат экрана | 16:9 |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Поддержка Smart TV | Да |
| HD-формат | 1080р |
| Поддержка HDTV | Да |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Тип LED подсветки | Direct LED |
| Изогнутый экран | Нет |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Потребляемая мощность | 60 Вт |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Изображение | |
| Тип матрицы | TFT IPS |
| Яркость | 500 cd/m² |
| Контрастность хххх:1 | 5000 |
| Время отклика | 8 мс |
| Частота экрана | 60 Гц |
| Угол обзора | 180 град. |
| Поддержка 3D | Нет |
| Конвертация 2D в 3D | Нет |
| Прием сигнала | |
| Поддержка телевизионных стандартов | SECAM |
| Поддержка стандартов | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S |
| Телетекст | Да |
| Звук | |
| Суммарная мощность звука | 16 Вт |
| Количество динамиков | 2 |
| Встроенный сабвуфер | Да |
| Интерфейсы | |
| Вход/Выход | VGA |
| Количество разъемов HDMI | 2 |
| Количество разъемов USB | 2 |
| Поддерживаемые форматы флэш-карт | Compact Flash |
| Беспроводные возможности | Bluetooth, Wi-Fi |
| Функции | |
| Поддерживаемые форматы | MPEG4, DivX, Picture CD, MP3 |
| Язык меню | Французский, Русский, Английский, Немецкий, Испанский, Китайский, Украинский |
| Размеры | |
| Ширина | 730 мм |
| Высота | 420 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Вес | 4 кг |
Информация для заказа
- Цена: 5 500 ₴








