Топ продажПодарок
-14%

Телевизор samsung 34 дюйма Google TV Голосове керування Wi-Fi Смарт ТВ
6 500 ₴
5 600 ₴
- Готово к отправке
- Код: 3401
+380 (95) 810-37-03
Старший Менеджер Людмила- +380 (50) 390-31-20Менеджер Андрей
- +380 (96) 093-32-74Менеджер Андрей
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 1 500 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Телевизор samsung 34 дюйма Google TV Голосове керування Wi-Fi Смарт ТВ»
Найкраща операційна система для google tv об’єднує всі ваші потокові сервіси в одному місці, що полегшує пошук і перегляд ваших улюблених шоу та фільмів. Він також забезпечує захоплюючий і персоналізований перегляд відповідно до ваших уподобань.
Завдяки зрозумілому інтерфейсу ви зможете легко переглядати понад 400 000 фільмів і передач, а також відтворювати фотографії, відео та музику з вашого смарт-пристрою на екрані.
Насолоджуйтесь дозвіллям у себе вдома, поринаючи у перегляд улюблених фільмів на яскравому екрані телевізора . Тепер кожна захоплююча сцена відкриється дивовижним багатством деталей. Кіно-новинки, випуски ТВ-шоу, ігри та музика – ви отримаєте максимум емоцій від мультимедійного контенту. І все це з розумними функціями від Android 15
Чарівна функція Contrast Enhancer Посилення контрастності зображення за допомогою функції Contrast Enhancer можна порівняти з чарівною паличкою. Ця технологія перетворює звичайну і навіть тьмяну картинку на яскраве та деталізоване зображення, збільшує об'ємність сцени та значно покращує візуальне сприйняття.

Потужний чотириядерний процесор А55 у поєднанні з 2ГБ + 16 ГБ забезпечує ідеальну роботу, а також дозволяє завантажувати та встановлювати програми з Google Play Market. Вбудований Помічник Google повністю змінює керування контентом. Безрамковий дизайн і висока роздільна здатність HD дозволяють повністю проникнути у перегляд.
BLUEТOOTH Підключайте та користуйтеся бездротовими пристроями з максимальною зручністю. Улюблена Bluetooth-гарнітура, звичний ігровий геймпад, колонка, блютуз навушники - все це і багато іншого буде миттєво з'єднуватися і стабільно працювати навіть на великій відстані від телевізора.

Підключення до мережі Internet за допомогою вбудованого WIFI у вас відпаде необхідність тягнути окремий кабель, і ви зможете переглядати різні веб-сторінки та спілкуватися в соціальних мережах зі своїми рідними та близькими, а також мати доступ до онлайн кінотеатрів!
Завдяки Smart TV ви можете з комфортом дивитись улюблені фільми. Play Market дозволяє завантажувати та оновлювати будь-які додатки (Youtube, Netflix, соц. мережі, месенджери, ігри та ін) абсолютно безкоштовно!
Smart платформа цього телевізора робить перегляд інтелектуальнішим, але при цьому більш простим. 8 Гб пам'яті з головою вистачає для виконання різноманітних завдань. Функції Smart працюють стабільно без зависання. Вибирайте, підключайтеся та насолоджуйтесь
Вбудований тюнер DVB-T2 дозволить проводити вільні вечори від роботи за переглядом каналів цифрового телемовлення. На комунікаційній панелі знаходяться всі необхідні сучасні слоти та роз'єми.
Підключіть USB-накопичувач або зовнішній жорсткий диск та насолоджуйтесь практично будь-яким контентом на телевізорі. Дивіться відео та переглядайте фотографії на великому екрані з більшою роздільною здатністю.


Відкрийте для себе нові фільми та шоу з усіх ваших підписок. Отримуйте пропозиції на основі того, що ви дивилися та що вас цікавить, що полегшить пошук наступного фільму для перегляду.

Ваш телевізор тепер корисніший, ніж будь-коли. Запитуйте у Google про погоду, спортивні результати тощо та отримуйте відповіді прямо на екрані.
Бажаємо всім — усім найяскравіших емоцій і якісних покупок. З повагою від команди інтернет-магазині Smart-tech.in.ua
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Китай |
| Тип телевизора | Жидкокристаллический (LCD) |
| Диагональ экрана | 34 дюйм |
| Формат экрана | 16:9 |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Поддержка Smart TV | Да |
| HD-формат | 1080р |
| Поддержка HDTV | Да |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Тип LED подсветки | Direct LED |
| Изогнутый экран | Нет |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Потребляемая мощность | 60 Вт |
| Крепление на стену | Да |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Операционная система | Google TV |
| Изображение | |
| Тип матрицы | TFT A-MVA |
| Яркость | 500 cd/m² |
| Контрастность хххх:1 | 5000 |
| Время отклика | 5 мс |
| Частота экрана | 60 Гц |
| Угол обзора | 180 град. |
| Поддержка 3D | Нет |
| Технология 3D | Пассивная |
| Конвертация 2D в 3D | Нет |
| Прием сигнала | |
| Поддержка телевизионных стандартов | SECAM |
| Поддержка стандартов | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Телетекст | Да |
| Звук | |
| Суммарная мощность звука | 16 Вт |
| Количество динамиков | 2 |
| Встроенный сабвуфер | Да |
| Стереозвучание | Да |
| Объемное звучание | Да |
| Dolby Digital | Да |
| Интерфейсы | |
| Вход/Выход | VGA |
| Количество разъемов SCART | 1 |
| Количество разъемов HDMI | 3 |
| Количество разъемов VGA | 1 |
| Количество разъемов DVI | 1 |
| Количество разъемов USB | 2 |
| Поддерживаемые форматы флэш-карт | Compact Flash |
| Беспроводные возможности | Wi-Fi, Bluetooth |
| Выход на наушники | Да |
| Функции | |
| Поддерживаемые форматы | MPEG4, DivX, Picture CD, MP3 |
| Картинка в картинке | Нет |
| Таймер сна | Да |
| Защита от детей | Да |
| FM-радио | Да |
| Поддержка DLNA | Да |
| Поддержка 24p True Cinema | Да |
| Функция "Time Shift" | Да |
| Поддержка Skype | Да |
| Язык меню | Русский, Английский, Немецкий, Испанский, Китайский, Украинский, Французский |
| Размеры | |
| Ширина | 730 мм |
| Высота | 430 мм |
| Глубина | 59 мм |
| Вес | 4 кг |
Информация для заказа
- Цена: 5 600 ₴










