
Беспроводной Wi-Fi роутер TP-Link N300 с 3 антеннами, маршрутизатор 300 Мбит/с 2.4 ГГц Белый TL-WR845N
990 ₴
- Готово к отправке
- Код: TP-LC54
+380 (95) 810-37-03
Старший Менеджер Людмила- +380 (50) 390-31-20Менеджер Андрей
- +380 (96) 093-32-74Менеджер Андрей
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
TL-WR845N Бездротовий маршрутизатор серії N , швидкість до 300 Мбіт / с

-
Швидкість до 300 Мбіт / с підходить для ресурсномістких додатків , таких як потоковий перегляд HD - відео
-
Три антени збільшують стабільність і надійність бездротового з'єднання
-
Проста настройка безпечного з'єднання натисненням кнопки WPS
-
Контроль пропускної здатності за IP-адресою дозволяє адміністраторам визначати , який обсяг пропускної здатності призначається кожному пристрою
-
Підтримка IPv6 Мобільний додаток Tether забезпечує швидку установку і настройку маршрутизатора зі смартфона
-
Швидкий Wi-Fi стандарту N300 TL-WR845N надає швидкий і стабільний Wi-Fi для ваших мережевих пристроїв. Швидкість до 300 Мбіт / с робить з пристрою практичне рішення для виконання таких завдань, як завантаження файлів, відеоконференції і перегляд потокового відео.
-
Більше покриття і надійності Три 5 дБі антени з високим посиленням відмінно підійдуть для середнього будинку. Збільшене покриття забезпечить надійне і стабільне підключення по всьому будинку.
-
Витончений дизайн Новий дизайн і текстура покриття зроблять з пристрою стильне доповнення для будь-якої кімнати в вашому домі.
-
Батьківський контроль Батьківський контроль дозволить батькам або адміністраторам обмежувати доступ до певних сайтів для дітей та персоналу. Блокування URL-адрес дозволяє налаштовувати чорні і білі списки для обмеження рівня доступу.
-
Гостьова мережу Гостьова мережу забезпечує окремий гостьовий доступ до мережі Wi-Fi. Ви можете ділитися доступом і не турбуватися про збереження особистих даних
-
Проста настройка і управління Завдяки інтуїтивному веб-інтерфейсу і мобільному додатку Tether ви зможете налаштувати TL-WR845N за кілька хвилин. TP-LINK Tether забезпечить найпростіший спосіб управління маршрутизатором зі смартфона і дасть можливість використовувати його на максимум.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Стандарт соединения | 802.11a |
| Скорость соединения | 300 Мбит/сек |
| Тип антенны | Внутренняя |
| Количество антенн | 4 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Беспроводной |
| Количество LAN портов | 4 шт |
| Стандарт беспроводной связи | 802.11a |
| Скорость WI-FI, Mbit/сек, до | 1300 |
| Производитель | TP-Link |
| Общие | |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительный источник питания | Сеть 220В |
| Длина | 115 мм |
| Ширина | 24.3 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
Информация для заказа
- Цена: 990 ₴




