
Wi-Fi роутер TP-LINK TL-WR840N Маршрутизатор интернет WiFi
860 ₴
- Готово к отправке
- Код: WR840N
+380 (95) 810-37-03
Старший Менеджер Людмила- +380 (50) 390-31-20Менеджер Андрей
- +380 (96) 093-32-74Менеджер Андрей
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
N300 Wi-Fi роутер
-
Швидкість бездротової передачі даних до 300 Мбіт/с - ідеальний варіант для базових і ресурсоємних завдань
-
Швидке налаштування захисту бездротової мережі одним натисканням кнопки WPS
-
Контроль пропускної здатності за IP-адресою дозволяє адміністратору призначати допустиму ширину каналу для кожного комп'ютера
-
Бездротовий міст WDS дозволяє збільшити зону стабільного покриття бездротової мережі Підтримка IGMP Proxy, режиму "міст" і 802.1Q TAG VLAN для послуги IPTV без затримок
-
Швидкість передачі даних до 300 Мбіт/с TL-WR840N сумісний з IEE 802.11b/g/n і являє собою високошвидкісне рішення. Відповідно до стандарту IEEE802.11n, TL-WR840N забезпечує швидкість до 300 Мбіт/с, відповідаючи вимогам до домашньої мережі і таким завданням, як потокова передача HD, онлайн-ігри і завантаження великих файлів.
-
Зручний батьківський контроль Батьківський контроль дозволяє батькам або адміністраторам встановлювати обмежений доступ для дітей або співробітників. З блокуванням URL-адрес ви можете легко налаштувати чорний або білий список, щоб обмежити рівень доступу до мережі.
-
Гостьова мережа Функція гостьової мережі забезпечує доступ до Wi-Fi для гостей. Не турбуйтеся про вашу приватну мережу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Страна производитель | Китай |
| Стандарт соединения | 802.11a |
| Скорость соединения | 1200 Мбит/сек |
| Тип антенны | Внутренняя |
| Количество антенн | 4 шт |
| Поддержка работы в двух диапазонах | Да |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Режим моста | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Беспроводной |
| Класс устройства | Стационарный |
| Стандарт беспроводной связи | 802.11ac |
| Скорость WI-FI, Mbit/сек, до | 1300 |
| Поддержка MU-MIMO | Да |
| Общие | |
| Питание | Сеть 220В |
| Длина | 120 мм |
| Ширина | 27.9 мм |
| Вес | 230 г |
| Гарантийный срок | 24 мес |
Информация для заказа
- Цена: 860 ₴




