
Телевизор Samsung 56 дюйма Smart TV Android 13 WiFi LED 4К Смарт ТВ
15 000 ₴
- Нет в наличии
- Код: 56 /S00
+380 (95) 810-37-03
Старший Менеджер Людмила- +380 (50) 390-31-20Менеджер Андрей
- +380 (96) 093-32-74Менеджер Андрей
Відкрийте для себе блискучий досвід 4К
Цей телевізор працює на Android 13, а це означає, що немає хитромудрих пунктів меню, оскільки інтерфейс розроблявся під звичайного користувача. Завдяки можливості підключення до мережі Internet за допомогою вбудованого WIFI у вас відпаде необхідність тягнути окремий кабель, і ви зможете переглядати різні веб-сторінки та спілкуватися в соціальних мережах зі своїми рідними та близькими, а також мати доступ до онлайн кінотеатрів!

Точно налаштований колір для реалістичного, як в житті, зображення PurColor
PurColor створює враження під час перегляду фільмів, наче ви самі знаходитесь там. Це дозволяє телевізору відобразити величезну гаму кольорів для оптимальної якості зображення і захоплюючого враження від перегляду.

Плавний рух для чіткого зображення Motion Xcelerator
Завдяки технології Motion Xcelerator, яка автоматично оцінює контент і балансує кадри, ти зможеш насолодитися плавної грою без без мерехтіння і розмиття.

Відчуйте реальність роздільної здатності 4K UHD
4K роздільна здатність Телевизор 4К UHD виходить за рамки звичайного FHD завдяки збільшенню кількості пікселів у 4 рази, пропонуючи вашій увазі чітке та загострене зображення, якого ви гідні. Нині ви можете бачити навіть дрібні деталі зображення.

Побачте темряву та світло кожної сцени HDR
Високий дінамічний діапазон (HDR) збільшує шкалу освітленості вашого телевізора, так що ви можете насолоджуватись величезним спектром кольорів та всіма візуальними деталями навіть у найтемніших сценах.

Телевізор та Саундбар в ідеальній гармонії
Q-Симфонія
Оточіть себе звуком з телевізора та саундбара, які працюють в гармонії. Q-Симфонія унікально дозволяє працювати динамікам телевізора та саундбара одночасно для отримання кращого ефекту об'ємного звучання, не вимикаючи звук динаміків телевізора

Працюйте та навчайтесь удома ПК на телевізорі
Насолоджуйтеся кожною можливістю того, що ви можете зробити. Легко підключайтеся до вашого ПК, ноутбука та мобільного пристрою на вашому телевізорі.
Відзеркалення фільмів або музики з вашого мобільного пристрою на телевізор таке ж просте, як дотик. Коли ви торкаєтесь телевізора за допомогою мобільного телефону, телевізор реагує на дотик та автоматично відзеркалює зображення зі смартфону. То ж це швидко і легко - переключитися на телевізор та продовжувати насолоджуватися улюбленим контентом.

Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Китай |
| Тип телевизора | LED |
| Диагональ экрана | 56 дюйм |
| Формат экрана | 16:9 |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Поддержка Smart TV | Да |
| Поддержка HDTV | Да |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Тип LED подсветки | RGB LED |
| Изогнутый экран | Нет |
| Тип покрытия экрана | Глянцевый |
| Потребляемая мощность | 60 Вт |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Изображение | |
| Тип матрицы | TFT IPS |
| Яркость | 500 cd/m² |
| Частота экрана | 60 Гц |
| Угол обзора | 178 град. |
| Поддержка 3D | Нет |
| Конвертация 2D в 3D | Нет |
| Прием сигнала | |
| Поддержка телевизионных стандартов | SECAM, NTSC |
| Поддержка стандартов | DVB-T2, DVB-C |
| Звук | |
| Суммарная мощность звука | 20 Вт |
| Количество динамиков | 2 |
| Стереозвучание | Да |
| Объемное звучание | Да |
| Dolby Digital | Да |
| Интерфейсы | |
| Вход/Выход | SCART, VGA |
| Количество разъемов HDMI | 2 |
| Количество разъемов USB | 2 |
| Беспроводные возможности | Wi-Fi, Bluetooth |
| Функции | |
| Таймер сна | Да |
| Защита от детей | Да |
| Размеры | |
| Ширина | 125 мм |
| Высота | 73.5 мм |
| Глубина | 6 мм |
| Вес | 13 кг |
Информация для заказа
- Цена: 15 000 ₴



