Топ продажПодарок
-11%

Телевізор Samsung 32 дюйми Smart TV Android 14 Wi-Fi BLUEТOOTH
6 300 ₴
5 600 ₴
- Готово к отправке
- Код: 3202
+380 (95) 810-37-03
Старший Менеджер Людмила- +380 (50) 390-31-20Менеджер Андрей
- +380 (96) 093-32-74Менеджер Андрей
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 1 500 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Телевізор Samsung 32 дюйми Smart TV Android 14 Wi-Fi BLUEТOOTH»
Завдяки зрозумілому інтерфейсу Android TV ви зможете легко переглядати понад 400 000 фільмів і передач, Отримайте доступ до мільйонів програм через Google Play Store. Дивіться улюблені фільми та серіали на Netflix, YouTube, та інших популярних сервісах.
Насолоджуйтесь дозвіллям у себе вдома, поринаючи у перегляд улюблених фільмів на яскравому екрані телевізора . Тепер кожна захоплююча сцена відкриється дивовижним багатством деталей. Кіно-новинки, випуски ТВ-шоу, ігри та музика – ви отримаєте максимум емоцій від мультимедійного контенту. І все це з розумними функціями від Android
Чарівна функція Contrast Enhancer Посилення контрастності зображення за допомогою функції Contrast Enhancer можна порівняти з чарівною паличкою. Ця технологія перетворює звичайну і навіть тьмяну картинку на яскраве та деталізоване зображення, збільшує об'ємність сцени та значно покращує візуальне сприйняття.
Яскравий і блискучий Навіть у середині літа, коли сонце світить у кімнату, все одно зможете побачити чіткі зображення з яскравими кольорами. Насолоджуйтеся деталями, прихованими в сонячній або темній сцені улюбленого фільму чи телепередачі.

Чотириядерний процесор Джерело реалістичності зображення Чотири швидкі і точні процесори усувають шум і створюють яскравіші кольори і контраст. Зображення з низькою роздільною здатністю оновлюються та відтворюються з більшою чіткістю та яскравістю

BLUEТOOTH Підключайте та користуйтеся бездротовими пристроями з максимальною зручністю. Улюблена Bluetooth-гарнітура, звичний ігровий геймпад, колонка, блютуз навушники - все це і багато іншого буде миттєво з'єднуватися і стабільно працювати навіть на великій відстані від телевізора.
Підключення до мережі Internet за допомогою вбудованого WIFI у вас відпаде необхідність тягнути окремий кабель, і ви зможете переглядати різні веб-сторінки та спілкуватися в соціальних мережах зі своїми рідними та близькими, а також мати доступ до онлайн кінотеатрів!
Завдяки Smart TV ви можете з комфортом дивитись улюблені фільми. Play Market дозволяє завантажувати та оновлювати будь-які додатки (Youtube, Netflix, соц. мережі, месенджери, ігри та ін) абсолютно безкоштовно!
Швидкодія системи 1 Гб оперативної пам'яті допомагають телевізору працювати без затримок. І не так важливо, запускаєте ви онлайн-кінотеатр, встановлену гру або завантажений вами додаток. А 8Гб постійної пам'яті дозволяють встановлювати будь-які необхідні програми та сервіси з APK-файлів.
Глибокий деталізований звук Два потужні динаміки по 10 Вт кожен наповнюють простір чистим збалансованим звуком, що посилює імерсивні враження від перегляду та створює ілюзію присутності в кінотеатрі.
Четше, ніж будь-коли Оціни плавне деталізоване зображення на екрані з частотою оновлення 60 Гц і кутами огляду 178 градусів. Насолоджуйся фільмами та серіалами та отримуй більше задоволення від кожного перегляду
Вбудований тюнер DVB-T2 дозволить проводити вільні вечори від роботи за переглядом каналів цифрового телемовлення. На комунікаційній панелі знаходяться всі необхідні сучасні слоти та роз'єми.
Підключіть USB-накопичувач або зовнішній жорсткий диск та насолоджуйтесь практично будь-яким контентом на телевізорі. Дивіться відео та переглядайте фотографії на великому екрані з більшою роздільною здатністю.
Лаконічна краса Телевізор укладений у тонку, практично непомітну рамку, яка підкреслює елегантність стилю і не відволікає від головного - яскравої картинки на екрані. Ти легко зможеш знайти найкраще місце для телевізора, адже маєш можливість встановити його на витончену підставку або закріпити на стіні за допомогою кріплень VESA (продаються окремо).
Бажаємо всім — усім найяскравіших емоцій і якісних покупок. З повагою від команди інтернет-магазині Smart-tech.in.ua
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Китай |
| Тип телевизора | Жидкокристаллический (LCD) |
| Диагональ экрана | 32 дюйм |
| Формат экрана | 16:9 |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Поддержка Smart TV | Да |
| HD-формат | 1080р |
| Поддержка HDTV | Да |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Тип LED подсветки | Direct LED |
| Изогнутый экран | Нет |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Потребляемая мощность | 60 Вт |
| Крепление на стену | Да |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Операционная система | Android |
| Изображение | |
| Тип матрицы | TFT A-MVA |
| Яркость | 500 cd/m² |
| Контрастность хххх:1 | 5000 |
| Время отклика | 5 мс |
| Частота экрана | 60 Гц |
| Угол обзора | 180 град. |
| Поддержка 3D | Нет |
| Технология 3D | Пассивная |
| Конвертация 2D в 3D | Нет |
| Прием сигнала | |
| Поддержка телевизионных стандартов | SECAM |
| Поддержка стандартов | DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S |
| Телетекст | Да |
| Звук | |
| Суммарная мощность звука | 16 Вт |
| Количество динамиков | 2 |
| Встроенный сабвуфер | Да |
| Стереозвучание | Да |
| Объемное звучание | Да |
| Dolby Digital | Да |
| Интерфейсы | |
| Вход/Выход | VGA |
| Количество разъемов SCART | 1 |
| Количество разъемов HDMI | 3 |
| Количество разъемов VGA | 1 |
| Количество разъемов DVI | 1 |
| Количество разъемов USB | 2 |
| Поддерживаемые форматы флэш-карт | Compact Flash |
| Беспроводные возможности | Bluetooth, Wi-Fi |
| Выход на наушники | Да |
| Функции | |
| Поддерживаемые форматы | MPEG4, DivX, Picture CD, MP3 |
| Картинка в картинке | Нет |
| Таймер сна | Да |
| Защита от детей | Да |
| FM-радио | Да |
| Поддержка DLNA | Да |
| Поддержка 24p True Cinema | Да |
| Функция "Time Shift" | Да |
| Поддержка Skype | Да |
| Язык меню | Французский, Русский, Английский, Немецкий, Испанский, Китайский, Украинский |
| Размеры | |
| Ширина | 730 мм |
| Высота | 430 мм |
| Глубина | 59 мм |
| Вес | 4 кг |
Информация для заказа
- Цена: 5 600 ₴












